Search
  • Rivi Kesten Buk

החדר של זיו


שלום קינון!!

עם בשורת ההיריון פחות או יותר כבר התחלתי לחשוב על החדר של זיו. עוד לא ידעתי שיש לי בת, עוד לא ידעתי מה שבוע ההיריון שלי, אבל כבר הסתובבתי בבית עם מטר ופלס וניסיתי לדמיין איפה מיטת תינוק תראה הכי טוב. הזמן עבר, ההיריון התקדם והפנטזיות שלי תפסו תאוצה.

הרכבתי לוח השראה בפינטרסט, חפרתי בגזיליון אתרים ובכל רגע פנוי, פחות או יותר, מצאתי את עצמי משרטטת ומתכננת.

המהלך הגדול הראשון שעשינו היה....... לבטל את הסטודיו.

ישבתי ובדקתי כמה לקוחות צילמתי בסטודיו במהלך השנה האחרונה, וכמה בבית שלהם והבנתי שהעדיפות לצילומים בבית הלקוח היתה משמעותית.

חוץ מזה, לא הייתה לנו ממש ברירה. זה היה לבטל את הסטודיו או לשים מיטת תינוק במטבח, ולמרות שזה יכול להיות נוח בזמן בינג'ים של הנקה, זה נראה קצת פחות טוב. אז בן הזוג שלי, המדהים שלי, זה שמוכן לקבל את כל השגעונות שלי - התחיל בלהקים קירות גבס ולחלק את החלל הגדול ביותר בבית, שהיה הסטודיו, כדי ליצור שני חללים - סלון וחדר עבודה עבורי, וחדר בשביל גוזלית, כפי שנקראה באותה תקופה.

ירון הקים שני קירות גבס כאשר בינהם הוא התקין דלת אקורדיון לבנה. הרעיון היה להשאיר את החלל כמה שיותר פתוח ולא אטום ע"י קיר גבס אחד שיש בו דלת רגילה ופשוטה.

משם, התחלתי להלביש את החדר.

קודם כל, בחרתי פלטת צבעים.

זה היה מאתגר ודרש התגמשות מצדי, כי משום מה - יש הרבה צבעים שקשה למצוא בארץ בתחומי טקסטיל. חלמתי על מצעים בגווני מנטה, אבל שמעו - הדרך היחידה להשיג כאלו הייתה להזמין אותם מאטסי בעלות של גזיליון דולר והעדפתי לשמור קצת כסף בצד לטובת ההשכלה הגבוהה של זיו (או קניות בנקסט, סיים סיים).

הצבעים שנבחרו היו קורל, חום, לבן וקצת זהב.

אח"כ הזמנו רהיטים, קניתי מצעים, הזמנתי בד מאטסי כדי להכין את משטח ההחתלה ובכלל - ביליתי הרבה מאוד זמן בפינטרסט ושות'

התוצאה, לפניכם -

סל כביסה, הום מייד. אעלה מתישהו הדרכה מצולמת שלו. להכין אותו זה הדבר הכי פשוט בעולם, והוא מהמם בעיני. מושלם לכביסה קלה של תינוקות:

מנשא וואן של בייבי ביורן, תלוי על מתלה ציפורים מנקסט:

עוד מציאה כיפית מנקסט - שק ענק שייעדתי לצעצועים. יום יבוא ונתלה אותו על הקיר והוא יהיה עוד יותר נוח. בתוכו מבצבצת אוניברסיטה של סקיפ הופ, אחד ממותגי הצעצועים הכי יפים שיש:

הבד המושלם הזה הוא בד שהזמנתי מאטסי. הכנתי ממנו את הציפית לכרית כורסת ההנקה וגם את הכיסוי למשטח ההחתלה. משטח ההחתלה עצמו הוא פושטי ביותר, מאיקאה. כורסת ההנקה היא מהמפנקות שיש (ותודה לדוד עידו שדאג לנושא הזה, בהתחשב בגב הדפקט שיש לאחותו):

מתקן לחיתולים שהזמנתי במחיר מצוין מאיביי (75 ש"ח כולל משלוח!) ומסגרות תמונות שמחכות לתמונות של זיו, מעשה ידיה של טל - חברה טובה וקראפטית מהממת:

המדבקה שלנו, מעלי אקספרס:

קצת מהמיטב שיש לנקסט להציע:

אחרי הרבה חיפושים אחר מצעים נעימים ויפים, מצאתי את המותג המושלם הזה. הבדים עדינים ונעימים, ויש להם מבצעים משתלמים מאוד מדי פעם:

מכשיר הרעש הלבן שלי, שמלווה לא רק את זיו לקראת שנת הליל שלה, אלא גם את הניוביז שלנו:

וזו זיו, הידועה גם בשם גוזלית, מדברת עם הציפורים שלה כמו בכל בוקר:

בסה"כ, אני מבסוטית מהחדר. אני חושבת שהצלחתי לגשר בין הפנטזיות שלי לבין המציאות בצורה די טובה. דאגנו להרבה מקומות איחסון, וגם ניסיתי לעשות קניות חכמות בעיקר בגלל שהחדר יחסית קטן ואין מקום לכ-ל השטויות בעולם, רק לחלק.

#זיו #המשפחהשלי #קניותברשת #DIY

151 views0 comments

Recent Posts

See All