"הגענו אל ריבי במקרה, אחרי שראינו את אחת העבודות שלה על הוול של חברים בפייסבוק. העבודה היתה מקצועית, ייחודית וגרמה לנו לחקור מי הצלמת המוכשרת.
ריבי נענתה לאתגר לצלם את התאומות של צילום ניובורן כשהן בנות חודשיים (שבועיים מתוקן, קפצו לבקר אותנו קצת מוקדם מהצפוי) ולמרות שהצילום התארך ונראה שאין סיכוי עם הפנתרות שלי- היא הצליחה להרדים, להרגיע ולייצר צילומים מדהימים שעדיין ממשיכים למשוך מחמאות מכל מי שרואה אותם.
מקצוענית מהשורה הראשונה.
כמובן שבגיל שנה לא היו ספקות למי נתקשר לעשות צילומים! סמאש קייק זה ממש לא הכיוון שלנו, ולמזלנו גם לא שלה :)
עשינו צילומים בטבע, והתוצאות כצפוי מדהימות. בתוך ים של תמונות של סמאש קייק צבעי מאכל ודגלים, יש לנו צילומי משפחה מקסימים, עם דשא וכלניות.
את מקסימה, חמה, ומוכשרת בצורה בלתי רגילה! כרמל ואיילה מוסרות נשיקות ותודה על התמונות המהממות..."

 

סשה, אסא, איילה וכרמל

צילומי ניובורן תאומים
צילומי גיל שנה
צילומי ניובורן בבית הלקוח

"לפני שסגרתי אצל ריבי התלבטתי מאוד, דיברתי עם המון צלמים, בשנייה שדיברתי איתה זה היה לי ברור שאני סוגרת רק מולה, מדובר באישה מדהימה, שעברה השתלמות ספציפית לצילומי הניו בורן, וידעתי שאני יכולה להיות שקטה שהבייבי שלי בידיים טובות, בכל זאת מדובר בצילומים עם תינוקת שזה עתה נולדה, עדינה בטירוף ומפחיד שאדם בלי גישה נכונה ייגע בה ו"יקפל" אותה. ללא ספק בצילומים פגשתי אישיות מקצועית בטירוף, עם גישה נפלאה לתינוקות, סבלנית, מקסימה, הצילומים איתה היו חוויה בלתי נשכחת!!! התמונות מדהימותתת אין אחד שנשאר אדיש לתוצאות, תמונות איכותיות, ייחודיות, נקיות... אני בהחלט אחזור בסיבוב הבא!"

סיון משעלי

"בהריון בשלישי שלנו כאשר גילינו שאנו מצפים לנסיך כל הבית היה נרגש. בנותינו הגדולות בנות 6 ו-4 התרגשו יחד איתנו ונוצרה ציפייה והתרגשות משפחתית שליוותה את כל חודשי ההיריון. מהרגע שגילינו בסקירה המורחבת שאנו מצפים לנסיך שוטטתי לי באתרים של צלמים, חקרתי את נושא צילומי הניו-בורן לעומק וידעתי שאני חייבת להנציח את הנסיך בצילומים מיוחדים כאלו אך עליי למצוא את איש/אשת המקצוע המתמחים בנושא. 
במהלך השיטוט באתר קראתי לבעלי אינספור פעמים שיבוא לראות את כל העוללים המתוקים ואת התמונות המדהימות. יש לציין שבנותיי על אף שהן קטנות היו שותפות מלאות והתפלאו בדיוק כמו אימן מהתמונות וחזרו ושאלו אם גם "קטני" שלנו יראה כך.
בהריונות של הבנות חשבתי על רעיון הצילומים אך מהר מאוד ירדתי מכך, בדיעבד... מסתבר שכל מה שהייתי צריכה זה את האדם המתאים שיקנה לי תחושת ביטחון, נינוחות, רוגע ושלווה- כל מה שמצאתי בריבי המהממת שלי.
עוד טרם פניתי אליה הן האתר והן הדף בפייסבוק ענו לי על רוב השאלות בלבי כאשר הסרטון שהמראה כיצד היא מצלמת והדרך שבה היא אוחזת בתינוק הבהיר לי ש"אותה אני רוצה!!!" פניתי לריבי כשאני בחודש שמיני. מהנעימות, הרוגע והשלווה בשיחה ידעתי שזהו... מצאתי את הצלמת שלי.
אחרי השיחה יום יום נכנסתי לאתר ונסתכלתי בתמונות ומשהו הבשיל בתוכי ופניתי לריבי שוב לברר אם אפשר לבצע צילומי הריון. כאחת שיש לה אישיו אחד או שניים עם הגוף ריבי נטרלה לי את כל המחסומים הפנימיים והרגשתי בטוח, ידעתי שהאופן שבו היא מצלמת יוביל לתיעוד הריון מדהים.
כל החששות שלי אט אט נמוגו, על אף שהרגשתי שאני "מציקה" באינספור שאלות-קיבלתי על כולם מענה בסובלנות מעוררת הערצה. הרגשתי שריבי מצליחה לקרוא אותי- החל מבחירת הלבוש לסט הצילומים ועד לבחירת אתר הצילומים. חווית צילומי ההיריון הייתה מדהימה!!!!! עבורי זה רגע מכונן ומעצב באישיותי ומעבר לכך זה יצר לנו חוויה משפחתית אדירה ומחברת. התמונות לא אחרו לבוא ואין מילים לתאר את האושר שהתמלא בגופי מהן, את היכולת להתבונן בתמונות ולאהוב את סימה שאני רואה שם. עבר לו חודש, הנסיך שלנו החליט להגיח לעולם ב-27.9.2015 ערב חג סוכות. חוויה משפחתית מיוחדת נוספה לארגז החוויות שלנו. העונג לעמוד מהצד ולראות את התמונות המיוחדות שמופקות מרגעים מיוחדים של שלושת ילדייך-אין אושר יותר צרוף מזה. כל רגע היה מהנה עבורי, על אף שהנסיך שלנו שכבר קיבל שם-ינאי, היה ערני להפליא, ניובי שלא ישן ומחפש לטרוף את העולם כבר מגיל כמה ימים.
יחד עם זאת ריבי הצליחה לתעד רגעים מדהימים ותמונות מופלאות ומיוחדות שעוד לפני עיבוד נראו כיצירות מופת. כמובן שהתוצאה הסופית ענתה על כל ציפייה שהייתה לנו ויותר מכך. אין אחד שלא מתפעל מהאלבום המדהים שריבי יצרה לנו- שבזכותה אני יכולה להשוויץ בגאווה רבה במשפחתי המדהימה ובהריון המהמם שהיה לי. אני מרגישה שנוצר פה חיבור אדיר-חיבור קסום ומיוחד המאפיין את ריבי והאהבה שלה ללקוחות שלה.
נהנית מכל רגע לראות את הנסיך שלי גדל ויודעת שבהגיעו לגיל שנה-ריבי היא זו שתנציח את הרגע המדהים הזה."

 

סימה מויאל

צילומי הריון בכרמיאל
צילומי ניובורן בכרמיאל
צילומי ניוורן בכרמיאל
צילומי ניובורן בבית הלקוח
צילומי ניובורן לייף סטייל

"אם אתם מחפשים צלמת מעולה לצילומי ניובורן, הגעתם למקום הנכון!
הגענו לריבי דרך המלצה של צלמת נהדרת אחרת (שלא מצלמת תינוקות קטנטנים). היא סיפרה לנו שריבי צלמת מעולה המתמחה בצילומי ניובורן.
באופן כללי, היו לנו קצת חששות (בעיקר בנושא הבטיחות - בכל זאת, תינוקת בת שבועיים...) כך שידענו שלא נתפשר על נושא הבטיחות כאשר חיפשנו צלמת.
מהשיחה הראשונה שלי עם ריבי הרגשתי שהגעתי למקום הנכון. ריבי מקצוענית אמיתית - אחראית, מדוייקת, מסודרת, נעימה וכמובן מוכשרת מאוד.
התקשורת איתה הייתה מסודרת וברורה מהרגע הראשון. ליום הצילומים ריבי הגיעה בהריון מתקדם (זו מסירות למקצוע!) עם צוות קטן ונחמד שעזר עם כל הפרופס, זוויות ההלבשה ובטיחות התינוקת בזמן הצילומים. יום הצילומים היה יחסית ארוך (10:00 עד 16:00 בערך) כיוון שעובדים סביב הלו"ז של התינוק - בין האכלות, החלפות וכו', אבל הוא עבר מהר ובנעימים.
תשומת הלב של ריבי לפרטים והכישרון שלה הניבו אלבום ניובורן יפייפה ומשמח למשפחה שלנו, אלבום שהוא מזכרת מדהימה מתקופה קצרצרה וקסומה, תקופת הניובורן שלאחר הלידה."

אלינור

"בתחילת היריון ראיתי את הצילומים המדהימים של ריבי וידעתי ש"כזה" אני רוצה!

יצרתי עם ריבי קשר במהלך ההיריון וסגרתי איתה מיד צילומי הריון וניו-בורן, בלי לשאול יותר מידי שאלות. 
הרגשתי שיש על מי לסמוך וחושיי לא טעו. במהלך הצילומים הייתה מקצוענית בטירוף ויחד עם זה קשובה לרעיונות שלי ולבקשות שלי.
בצילומי הניו-בורן הגיעה אלי הביתה ומצאה אמא טרייה ולחוצה, עם תינוקת המסרבת לישון.
ריבי מיד השתלטה על העניינים, הרגיעה אותי, הרדימה את אלה ולאורך כל הדרך נהגה במקצועיות, אדיבות וברכות עם הקטנה.
זכיתי להכיר לא רק צלמת מקצועית אלא אישה מופלאה שאוהבת את מה שהיא עושה ורואים את זה.
אז תודה לך ריבי יקרה! וכמו שכבר אמרתי לך- הצלחת לתפוס רגעים קסומים ולתרגם אותם לזיכרונות."

אביבית צפריר

צילומי הרון חיפה
צילומי ניובורן בבית הלקוח
צילומי משחה בכרמיאל

"טוב... אז הכל התחיל כשחיפשנו צלמת לניובי.
אני אישית הכרתי צלמת שכבר החלטתי שהיא תצלם, אך היא היגרה לחו"ל והיא המליצה לי בחום על ריבוש!
ראיתי את התמונות באתר והתאהבתי. לא האמנתי שיש לנו בכרמיאל צלמת כזו מוכשרת ומיוחדת מתחת לאף!
מיד יצרנו קשר,ניפגשנו וכמובן סגרנו שעושים ניובי!!!!
לריבוש(ואני קוראת לה כך מכיוון והיא ממש כמו חברה), יש והיתה סבלנות יוצאת מגדר הרגיל!
זה היה יום לחוץ עם ביקור רופא והתחלנו באיחור בגלל זה אך כל ההתנהלות והרוגע שריבי הביאה איתה, שחשוב שיהיה בצילומי ניובי ובכלל עזרו לי לסמוך עליה בעיניים עצומות ולהירגע.
לאורך כל הצילומים היה חשוב לריבי שניהיה מרוצים ושנהיה רגועים... והתוצאות היו פשוט מדהימות,
מזכרות קטנות ומושלמות לחיים.
לאחר שנה שוב יצרתי קשר לצילומי יומולדת...
ריבוש עזרה לי לעצב את הסט פיקניק שכל כך רציתי וכששמעה על התחפושת המשפחתית לפורים, היא המליצה לעשות גם סט פורים שיצא מדהים, מדהים!ממש מהאגדות!
מה שמדהים הוא שאני לא צריכה בכלל לדבר והיא כבר מבינה מה רציתי ואיך וישר מגשימה זאת!
זכינו לשתף צלמת מדהימה ומוכשרת בטירוף בחיינו ואנו בטוחים ויודעים שזה הולך להיות לתמיד.
ריבי,היא הצלמת שלנו for eternity!!!!!
ריבוש... תודה♡"

תהילה רוטבאום

עם כל משפחה שאני מצלמת, אני מתרגשת.

מתרגשת שבחרתם להכניס אותי לרגעים יפים כ"כ בחיים שלכם -

הריון, ימים ראשונים של הקטנטנים שלכם בעולם, ימי הולדת ראשונים ואפילו אהבה משפחתית פשוטה של יום יום.

יש לי לקוחות שנכנסו לי ללב אפילו יותר מאחרים,

ואני גאה להגיד שאני מרגישה שבורכתי בלקוחות הכי מדהימים בעולם
(וזו לא הגזמה, בחיי).

אני כל-כך שמחה לקבל פידבקים חיוביים מהלקוחות שלי,

זה נותן לי המון כוח להמשיך ליצור ולרגש.

אז אם אני כ"כ נהנית לשמוע על החוויות הטובות שלכם איתי,

לא כדאי שעוד אנשים ישמעו על זה?

 

 

:) טנקס, מעריכה את זה

*שימו לב שמה שתכתבו כאן כנראה יפורסם באתר שלי, אולי בפייסבוק, אולי בעוד מקומות - אין לדעת :)
*אם לא תרצו שתמונה ממפגש הצילום שלנו תפורסם בצמוד לדבריכם - אנא מכם - אל תשכחו לציין זאת.